Seks nie jest już takim tematem tabu. Ludzie chętnie wymieniają się pomiędzy sobą informacjami na tematy związane ze sprawami łóżkowymi. Często w takich rozmowach usłyszeć można o punkcie G. Niby każdy wie o co chodzi, ale gdzie dokładnie można go znaleźć? Jak pobudzić punkt G u kobiety? Wiele osób poszukuje odpowiedzi na te i podobne pytania. Czas więc na to, aby zająć się tym właśnie tematem, dzięki czemu satysfakcja seksualna będzie jeszcze większa.

Punkt G u kobiet

Punkt G znaleźć można tylko i wyłącznie u kobiet. To szczególnie unerwione miejsce znajdujące w pochwie. Jego odpowiednia stymulacja może sprawić, że kobieta będzie w stanie bez problemu osiągnąć orgazm. Jak doprowadzić partnerkę do orgazmu? Pobudzając ten właśnie punkt. Ot, niby rzecz prosta, ale śmiało można powiedzieć, że ten punkt stanowi tajemnicę sukcesu w łóżku. Mowa tutaj oczywiście o mężczyznach, którzy ze wszystkich sił starają się zadowolić kobietę. Tak, jeżeli kobieta osiągnie orgazm, na pewno będzie zadowolona ze swojego partnera w łóżku. Gdzie dokładnie szukać punktu G? Znajduje się on na ogół na przedniej ścianie pochwy. Zwykle zajmuje obszar od 1 do 1,5 centymetra kwadratowego. Przy czym, podczas stosunku seksualnego odnalezienie tego punktu może stać się nieco łatwiejsze, ponieważ ten szczególnie wrażliwy obszar, zaczyna się powiększać.

Stymulacja punktu G

Jak stymulować punkt G? Do wyboru są dwie opcje. Pierwsza – palce. Dlatego też często mówi się, że kobieta jest w stanie samodzielnie pobudzić własny punkt G. Drugi – język. No cóż, w tym przypadku potrzebna jest druga osoba. Oto odpowiedź na pytanie dla osób, które zastanawiają się jak zrobić minetkę? Językiem. Jeden z najstarszych sposobów na to, aby kobiecie „zrobić dobrze”. Lepiej rozpocząć stymulację od przodu czy też od tyłu? Wiele osób przyznaje, że w tej kwestii lepszą pozycją będzie od tyłu. Aby jednak nieco ułatwić sobie stymulację, można użyć specjalnych lubrykantów, które pozwolą na łatwiejsze wprowadzenie do środka. Lubrykanty polecane są również dla pań, które cierpią na suchość pochwy. Z nimi stosunek będzie zdecydowanie przyjemniejszy.

Przeczytaj:  O czym rozmawiać z dziewczyną? - poradnik

Punkt A a punkt G

Panowie nie mają swojego punktu G, ale wiele osób uważa, że mogą oni pochwalić się męskim odpowiednikiem – punktem A. Gdzie można go znaleźć? Znajduje się on na wysokości prostaty. Dokładnie mówiąc, należy szukać go od ok. 6 do 8 cm od odbytu. Jest to najbardziej unerwione miejsce, jeżeli chodzi o tą część. Całkiem możliwe, że podczas pobudzania tego miejsca z wyjątkową intensywnością, może dojść do erekcji. Wielu panów ma pewien problem. Wszystko przez to, że podczas rutynowych badań prostaty, owy punkt A zostaje zbyt mocno pobudzony (ale tego wymaga badanie). No cóż, przez to, w trakcie badania, może dojść do erekcji.

Od teraz, mężczyźni oraz kobiety będą wiedzieć, jak wzajemnie oddziaływać na siebie podczas stosunku.

Artykuły z kategorii: