Zdrada – słowo, które boli jak najmocniejszy bicz na skórze. Dorośli boją się tego słowa, ponieważ w jednym momencie ich niezwykle uporządkowany świat rozpada się na milion drobnych kawałków. Zdradzają obydwie strony. Jak udowodnić zdradę żony? Pytanie, które stawia sobie wielu mężczyzn. Warto sprawdzić, czy taka rzecz jest w ogóle możliwa.

Coś jest nie tak…

Mąż nie orientuje się od razu, że coś jest nie tak. Z czasem odbiera on coraz więcej sygnałów, które sugerują, że coś jest nie tak. Zachowanie żony po zdradzie zmienia się. Do tej pory tzw. szare myszki zaczynają błyszczeć, większą uwagę przywiązując m.in. do swojego wyglądu. Mowa tutaj chociażby o makijażu, jak również starannie dobieranej garderobie. Co bardziej uważni mężczyźni mogą zauważyć mogą także zmianę garderoby na bardziej fikuśną, seksowną.

Warto również zastanowić się nad tym, czy kobieta w ostatnim czasie zbyt długo nie przesiaduje w pracy, tłumacząc wszystko nadgodzinami. Coraz częściej decyduje się na wyjścia z „przyjaciółkami”? Pomimo tego, że wcześniej takie sytuacje nie miały miejsca? Niewytłumaczone wyjazdy weekendowe? Oj, w głowie mężczyzny powinna pojawić się lampka ostrzegawcza, która może sugerować, że coś jednak może być na rzeczy.

Czy pocałunek to zdrada? <— Przeczytaj artykuł

Współpraca z detektywem

Jeżeli ktoś chciałby być pewny tego, że żona dopuściła się do zdrady lub wręcz przeciwnie – obalić to twierdzenie, powinien pomyśleć o nawiązaniu współpracy z profesjonalnym detektywem. Wydawać się może to śmieszne, bo „takie rzeczy tylko na filmach”. Prawda jest jednak taka, że tylko dzięki temu można uzyskać solidne dowody na to, iż faktycznie ma się do czynienia ze zdradą. Mówiąc wprost – detektywi wiedzą jak działać, aby pozostać niezauważonym. Tak, aby śledzona osoba nie wiedziała, że ma „ogon”. Sam małżonek może zostać bardzo szybko wykryty. Tym bardziej, że mąż i żona znają się doskonale. Lepiej więc poprosić detektywa, który na dodatek jest w stanie dostarczyć dowody, które będzie można użyć w sądzie do udowodnienia czyjejś winy. Warto więc przemyśleć kwestię podjęcia współpracy z osobą dyskretną, ale solidną.

Przeczytaj:  O czym rozmawiać z dziewczyną? - poradnik

Zainteresowanie wobec drugiej osoby

Przy tej okazji warto omówić tak ważną kwestię, jak zdrada emocjonalna. Nie zawsze zdrada przybiera formę czystego stosunku seksualnego. Czasem mowa jest tu także o zainteresowaniu drugą osobą – zdecydowanie zbyt dużym zainteresowaniem niż to bywa w przypadku partnera/męża. Kobieta jest w oficjalnym związku, ale potajemnie zaczyna interesować się zupełnie inną osobą. Finalnie dojdzie do zdrady fizycznej. Jeżeli więc mąż widzi u kobiety takie sygnały, jakie mogą dowodzić zdrady emocjonalne, powinien zacząć działać. Wśród takich sygnałów można wyróżnić m.in. zbyt szybkie tempo rozwijania się znajomości z innym mężczyzną; poszukiwanie oparcia, jeżeli dojdzie do przykrej sytuacji u innej osoby, a nie u swojego męża, czy też partnera.

Artykuły z kategorii: