Wiele par zastanawia się czy poprzez stosunek oralny można zarazić się HIV. Wielu kochanków uważa, że seks oralny jest bezpieczniejszy niż analny oraz związany z kontaktami dopochwowymi, więc należy zastanowić się czy faktycznie tak jest. 

Czy seks oralny jest bezpieczny? 

Wiele kobiet lubi kiedy partnerzy zadowalają je poprzez stymulowanie narządów płciowych, podoba się to również panom dlatego też warto odpowiedzieć sobie czy zachodzi relacja minetka a hiv. Wiedz, że seks oralny nie pociąga za sobą żadnych powikłań dla zdrowia pod warunkiem jednak, że przestrzegacie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Seks oralny wybierają również te pary, które nie czują się gotowe na zostanie rodzicami. Wiedz jednak, że ryzyko zakażenia wirusem HIV przy seksie oralnym istnieje, gdyż:

  • wirus znajduje się w pochwie;
  • wirus znajduje się w wydzielinie z pochwy;

Bądź najbardziej uważny wtedy gdy partnerka bądź Ty macie uszkodzenia naskórka bądź też śluzówek, chodzi tutaj o drobne ranki, krwawiące dziąsła bądź też o minimalne owrzodzenia.

Jakie jest ryzyko podczas uprawiania seksu oralnego?

Kiedy zastanawiasz się jaka jest relacja minetka a hiv wiedz, że seks oralny może pociągać za sobą poważne powikłania. Po pierwsze możesz zachorować na chlamydię zwaną też rzeżączką, gdzie dochodzi do zapalenia gardła, zaś w skrajnych sytuacjach do bardzo niebezpiecznych infekcji ocznych. Podczas seksu oralnego bardzo często dochodzi do pojawienia się opryszczki, najczęściej dotyczy ona okolicy ust bądź też nosa jako tzw. zimno, jednak w skrajnych przypadkach może dojść do zainfekowania narządów płciowych. Dawniej sądzono, że za tak odmienne lokalizacje odpowiada inny, odrębny wirus, jednak w trakcie badań okazało się, że opryszczka zakaża w dwie strony. Decydując się na uprawianie seksu oralnego z partnerką pamiętaj więc o tym, żeby wiedzieć o tej drugiej osobie jak najwięcej. Musisz być bardzo uważny, gdyż podczas stosunków oralno- analnych bardzo łatwo można zarazić się również białaczką typu A.  Innym niebezpieczeństwem może być zakażenie się kiłą. Kiedy zapach miejsc intymnych partnerki jest nieprzyjemny wtedy powinno włączyć się Tobie światełko ostrzegawcze, że jednak nie wszystko jest w porządku. Warto zadbać o higienę oraz zdrowie okolic intymnych, nie chodzi tutaj o jakieś wyszukane formy dbania o swoje ciało, jednak prysznic oraz użycie delikatnych środków myjących powinny być czymś obligatoryjnym. Miłość francuska jest bardzo ważnym elementem relacji seksualnej, sprawia że relacja łącząca parę kochanków staje się bardziej zaawansowana. Wiedz jednak, że w chwili kiedy Twoja partnerka ma blokady, kiedy nie potrafi się przełamać by kochać się oralnie nie powinieneś nalegać, w takiej sytuacji najlepiej dać odrobinę czasu i nie przymuszać. Zwykle, kobiety które nie są zmuszane do miłości oralnej z czasem same pragną tego rodzaju zbliżeń z partnerem.

Przeczytaj:  Domowe sposoby na zwiększenie liczby plemników u mężczyzn

Czy kobiety lubią minetkę?

Większość kobiet zdecydowanie lubi minetkę, jednak pojawiają się panie które z jakichś konkretnych przyczyn nie lubią tego rodzaju zbliżeń. Oto przyczyny dla których kobiety unikają seksu oralnego:

  • kobiety uważają, że mężczyzna na którym ich zależy poczuje do nich obrzydzenie;
  • kobiety mogą nie czuć się komfortowo;

Przyczyn może być wiele jednak zawsze wynikają one z faktu, że kobiety mają złe doświadczenia z mężczyznami. Panie które naprawdę się zakochują, kiedy czują że jest to uczucie ich życia, wtedy bardzo chętnie otwierają się na takie doznania. Panie które przekonały się już do minetki podkreślają, że niezwykle pociągający staje się dla nich język mężczyzny który jest delikatny, mokry, ciepły, potrafiący doprowadzić kobietę na same szczyty rozkoszy. Panie bardzo lubią ponadto połączenie minetki z palcówką, dla większości kobiet jest to preferowana forma pobudzenia seksualnego przez swojego partnera. Możecie wzajemnie dawać sobie mnóstwo głębokich doznań pod warunkiem, że będziesz pamiętał o wzajemnych powiązaniach, które dotyczą relacji minetka a hiv, gdyż w fachowej literaturze medycznej udokumentowanych zostało wiele przypadków, kiedy to w następstwie kontaktów oralnych doszło do zakażenia.