Dzień Kobiet, Walentynki czy urodziny to jedne z ważniejszych momentów, które obchodzimy w odświętny sposób. Tradycja wręczania bliskim nam kobietom kwiatów lub miłego podarunku w świetny sposób wpisuje się w pielęgnowanie naszych osobistych relacji. Imieniny, rocznice czy Dzień Kobiet celebrowane są nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach na świecie, a nasze myśli są wtedy wyjątkowo blisko osób w naszym życiu, małżonka, dzieci, przyjaciół czy koleżanek z pracy. Jak sprawić radość bliskiej nam osobie? W miejscach zawodowych zazwyczaj decydujemy się na symboliczne podarunki dla koleżanek czy kolegów, przygotowane wspólnie. Co natomiast podarować naszym najbliższym, by dzień, który chcemy uczcić był naprawdę wyjątkowy?

Jak odświeżyć tradycyjne podarunki?

Możliwości jest wiele, ale nadal najlepiej broni się klasyka, czyli kwiaty, biżuteria i słodkości. W czym tkwi sekret udanego prezentu? W tym, żeby wybrać upominek nieopatrzony i niosący ze sobą powiew świeżości. Wiązanki kwiatowe są uwielbiane przez kobiety i z pewnością zrobimy nimi przyjemność naszej ukochanej. Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że wcześniej wręczyliśmy jej już wiele tradycyjnych bukietów i popularne czekoladki. Możemy jak najbardziej nadal pozostać w tym powszechnie lubianych klimacie, ale wybrać nietuzinkowy bukiet, który oczaruje każdą bliską nam kobietę swoim wyglądem. Fantastyczne kwiaty w pudełku od Rose du Château to idealny prezent na urodziny, rocznicę i Dzień Kobiet! Cudna prezencja i niebanalna forma podkreślą wyjątkowość tej chwili.

Kwiaty, obok których nie sposób przejść obojętnie

Te flowerboxy są bardzo starannie przygotowane, a ich bazą są cięte kwiaty od najlepszych hodowców w Europie. Nieszablonowa forma kwiatowych pudełek wprowadzi sporo zaskoczenia i z pewnością zrobi niespodziankę naszej bliskiej, nawet jeśli spodziewa się czegoś miłego. Piwonie lub róże na Dzień Kobiet i Walentynki w eleganckim boxie doskonale oddadzą nasze uczucia, zaangażowanie i szacunek dla ukochanej lub mamy. Taki prezent z pewnością zrobi spore wrażenie, będzie długo cieszył oczy i utkwi w naszej pamięci, przywołując później romantyczne wspomnienia. Wybierając flowerboxy Rose du Château masz pewność, że wręczysz prezent na najwyższym poziomie, który wywoła ogromny uśmiech na twarzy.

Przeczytaj:  Domowy naleśnik - ile ma kalorii?

Dlaczego róże na Dzień Kobiet to dobry pomysł?

Celebracja takich szczególnych wydarzeń, jak Dzień Kobiet czy Walentynki i urodziny wymaga właściwej oprawy i eleganckiego podarunku. Flowerboxy z róż w szykownym pudełku idealnie wpiszą się w ten klimat. Cudnie łączą w sobie klasykę kojarzoną z gracją i taktem oraz świeżość i element zaskoczenia. Ogromną zaletą kwiatowych boxów jest też ich zupełna bezobsługowość. Pudełko, które samo w sobie jest oryginalną ozdobą, zupełnie niweluje potrzebę szukania odpowiedniego wazonu. Jest estetycznie wykonane i pozwala na wręczenie bukietu w każdym miejscu, bez obaw o jego świeżość. Jeśli chcemy, by ten dzień został wyjątkowo miło zapamiętany, postawmy na flowerbox z wiecznych róż, który będzie gustowną ozdobą domu nawet przez dwa lata. Specjalny proces stabilizacji zapewnia, że kwiaty przez ten czas zachowają swój kolor i kształt, przywołując wspomnienia tego szczególnego dnia.

 

Artykuły z kategorii:

Otagowany