Temat seksu coraz częściej nie jest już oznaczany jako „tabu”, powstaje więcej i więcej artykułów dotyczących rożnych aktywności. Najczęściej szukanymi frazami są: „jak zrobić dobrze chłopakowi ustami”, „jak zrobić fellatio z połykiem”, jednak nie tylko panie poszukują odpowiedzi na triki oralnych igraszek, mężczyźni również chcą wiedzieć jak dobrze zrobić minetkę. Ostatnie badania wykazały, że tylko co trzecia kobieta ma orgazm przy samym stosunku, co oznacza, że bez pomocy i dodatkowych pieszczot partnera u większości kobiet chwile rozkoszy są niemożliwe.

Dla niektórych to gra wstępna czy alternatywa penetracji, dla innych obowiązkowy punkt programu, by zaspokoić partnerkę. Za pomocą zaledwie kilku prostych sztuczek można łatwo rozgrzać kobietę do czerwoności. Orgazm kobieta zawdzięcza odpowiedniej stymulacji łechtaczki, powinna być poruszana góra-dół, łaskotana czy ssana. Musisz sprawdzić na swojej partnerce, który sposób jest jej ulubionym.

Po pierwsze: ROZGRZEWKA
Seks jest swego rodzaju aktywnością fizyczną i jak pewnie pamiętasz ze szkoły, każda lekcja wf rozpoczynała się rozgrzaniem organizmu. Przy zbliżeniu również musisz zacząć od rozgrzania partnerki, pewnie niektórzy będą zaskoczeni, ale kobieta orgazmu nie dostanie przy samej penetracji i kilku ruchach, ona potrzebuje więcej, znacznie więcej. Zacznij od głębokiego spojrzenia, pocałuj ją w usta, przejdź do muskania ustami w szyję, możesz dodać kilka ciepłych słów w stronę partnerki, pomoże to jej w rozluźnieniu się. Zejdź niżej do piersi, u wielu kobiet sutki połączone są bezpośrednio z łechtaczką. Masuj je, ssij, liż i całuj, sprawdzaj na bieżąco reakcje partnerki, co podoba jej się najbardziej.

Po drugie: TECHNIKA
Nie ma jednego podręcznika czy poradnika, w którym autor zawarł receptę na idealną minetkę. Warto wypróbować różnych sposobów na pieszczoty, by znaleźć tę idealną metodę. Mamy dla ciebie kilka podpowiedzi na dobry początek. Możesz zacząć od palców, ośliń je lub użyj intymnego żelu jadalnego by nawilżyć okolice, w których zaraz zaczniesz działać. Nawilżonym paluszkiem zacznij od głaskania, po czym przejdź do szybszych ruchów, kiedy poczujesz, że jest już pobudzona użyj języka. Minetkę można więc rozpocząć od subtelnego pieszczenia językiem jej kobiecości po czym przejść do nacisku o średnim natężeniu. Sporo kobiet lubi ruchy przypominające wcieranie lub jeżdżenie po łechtaczce góra-dół, pamiętaj jednak, że to bardzo wrażliwa część twojej kobiety, dlatego nie używaj za dużo siły jak przy wciskaniu guzika w windzie. Musisz obserwować swoją partnerkę, by sprawdzić, jaki rodzaj nacisku jej najbardziej odpowiada. Panie lubią również pieszczoty ruchami okrężnymi, a także delikatne ssanie. Partnerka będzie na pewno zadowolona, gdy nie skupisz się tylko na łechtaczce, ale również na kapturku waginy umiejscowionym trochę wyżej.

Przeczytaj:  Zachowanie żony po zdradzie - czerwone flagi dla mężczyzn

Po trzecie: POZYCJA
Zauważyłeś na pewno, że pozycje w kamasutrze są dość zróżnicowane i nie każda na pewno wam odpowiada. Tak samo jest z seksem oralnym. Najczęściej kobieta leży na plecach, a mężczyzna leżąc w jej nogach bawi się kobiecością. Jeśli chcesz być bardziej oryginalny, zaproponuj jej zmianę. Partnerka może siąść na krawędzi blatu/łóżka i odchylić się do tyłu, dzięki czemu będziesz inaczej rozkładał nacisk. Możesz też położyć się na plecach, a ona kuca ci nad twarzą, jak już leżysz, poproś ją, by stanęła nad tobą na czworaka lub się na tobie położyła wypinając się mocno. Lizanie od tyłu to zupełnie inny level doznania dla niej. A może przychodzi ci na myśl jeszcze inna pozycja? Zaproponuj to, na pewno ona będzie zachwycona.

I po czwarte: CZAS
Kolejna dość indywidualna kwestia. Są kobiety, które lubią, gdy partner zdziera z nich majtki i od razu przechodzi do lizania, a są takie, dla których pocałunki w szyję i przechodzenie coraz niżej przez piersi, brzuch, pępek są lepszym rozwiązaniem. Musisz obserwować jej reakcję i na bieżąco podejmować decyzje, czy jeszcze kilka muśnięć wyżej, czy już przejść do rzeczy. Pamiętaj jednak o tym, że zarówno w penetracji jak i w robieniu loda czerpiesz przyjemność, gdy jest odpowiednie tempo. Złap rytm i staraj się jeździć językiem w rytm jej oddechu. Nasilające się podniecenie skutkuje głębszym i szybszym oddechem, wtedy podążaj za nim do momentu naprężenia ciała.

Pamiętaj!
Najważniejsza jest komunikacja. Pytaj ją w trakcie, czy jest jej dobrze. Po uniesieniu, przytul ją mocno do siebie, pocałuj w czoło (dla niektórych pocałunek w usta nie będzie zbyt komfortowy, gdy ma się świadomość, że chwilę temu te same usta zadowalały tam, na dole) i zapytaj, co było najmocniejszym punktem, a co najsłabszym, co powtarzać, a do czego nie wracać. Zapytaj, czy ma też inne propozycje lub pomysły. Pokaż jej, że jej orgazm jest dla ciebie tak samo ważną kwestią jak dla niej.

Artykuły z kategorii: