Co to jest francuski pocałunek?

Francuski pocałunek (zwany również pocałunkiem z językiem) to pocałunek, w którym jeden lub oboje partnerów używają swoich języków, aby stymulować swoje usta dla wzajemnej przyjemności seksualnej. Francuskie pocałunki mogą być bardziej stymulujące niż pocałunki bez języka, ponieważ usta, język i inne części ust to potężne strefy erogenne, które przyczyniają się do podniecenia seksualnego.

Jak całować się po francusku?

1. Wybierz wygodną pozycję. Ponieważ francuskie pocałunki zwykle trwają trochę dłużej niż standardowe całowanie, będziesz chciał być w miejscu, w którym zarówno ty, jak i twój partner poczujecie się komfortowo.

2. Stań twarzą w twarz ze swoim partnerem, aby Twoje oczy były na tym samym poziomie i nawiąż kontakt wzrokowy, aby pokazać, że czujesz się z nim związany. Jeśli to twój pierwszy francuski pocałunek i chcesz wysłać kilka sygnałów, że jesteś w nastroju, spróbuj krótko spojrzeć na usta partnera, a następnie z powrotem na jego oczy.

3. Pochyl się i przechyl głowę. Kiedy już wiesz, że twój partner jest zainteresowany, pochyl się, aby przycisnąć usta do ust partnera, przechylając głowę, tak, aby wasze nosy się nie zderzały. 

4. Chociaż może być kuszące, aby zacząć od francuskiego pocałunku, budowanie głębszego pocałunku może być niezwykle zmysłowe dla obu stron. Zacznij od kilku pocałunków z zamkniętymi ustami i bez języka. Przyciśnij usta do ust partnera, naprzemiennie z lekkim muśnięciem ust i mocniejszymi pocałunkami, a następnie pocałunkami z zamkniętymi i otwartymi ustami.

5. Zainicjuj francuski pocałunek. Po kilku pocałunkach bez języka zacznij delikatnie przesuwać językiem po ustach partnera. Ten ruch jest niewerbalnym sposobem proszenia o pozwolenie na dalszy pocałunek – jeśli twój partner wysuwa w odpowiedzi język, jest gotowy do rozpoczęcia francuskiego pocałunku. Jeśli jednak twój partner nie wyciągnie języka, może jeszcze nie czuć się komfortowo i powinieneś kontynuować swoje pocałunki bez języka. Jeśli otrzymasz zielone światło, aby pogłębić pocałunek, rozchyl usta i delikatnie użyj języka, aby stymulować usta i język partnera. Rób to powoli i delikatnie, pozwalając na wzrost intensywności, gdy dopasujesz energię i ruchy partnera.

6. Francuskie pocałunki mogą być przyjemną czynnością samą w sobie, bez postępów. Jeśli ty i twój partner nie chcecie przejść do bardziej intymnych czynności, po prostu kontynuujcie francuski pocałunek, aż oboje poczujecie się usatysfakcjonowani. Jednak francuskie pocałunki mogą być również potężną częścią gry wstępnej. Jeśli ty i twój partner chcecie przejść do stosunku płciowego, możesz poruszać rękami, aby rozpocząć stymulację ciała partnera.

Przeczytaj:  Dieta wysokobiałkowa: Czym jest i jakie posiada korzyści?

Jak ćwiczyć całowanie z języczkiem?

Kiedy chcesz ćwiczyć pocałunki z języczkiem naprawdę nie ma sposobu, aby zrobić to z wdziękiem.  Aby ćwiczyć francuskie pocałunki, użyj jednej ręki, aby zrobić kółko kciukiem i palcem wskazującym, a następnie włóż przeciwny kciuk do okręgu i złóż dłonie razem. Twoje kciuki uformują „wargi”, których możesz używać do ćwiczeń. Zaletą tego jest to, że możesz czuć językiem i palcami, dzięki czemu masz pewne wyczucie, jak to jest z obu końców. Możesz również użyć kawałka miękkiego owocu, takiego jak mango lub morela. Ugryź dziurę w owocu, a następnie poćwicz na dziurze. Możesz znaleźć przyjaciela lub romantycznego partnera, który zechce z tobą ćwiczyć. 

Wskazówki dotyczące całowania z języczkiem

1. Upewnij się, że Twój oddech jest świeży. Nieświeży oddech może odwracać uwagę podczas francuskich pocałunków. Unikaj ostrych potraw, takich jak cebula i czosnek przed pocałunkiem, które zawierają siarkowe związki chemiczne powodujące nieświeży oddech. Umyj zęby lub użyj mięty, aby uzyskać dodatkową świeżość.

2. Zadbaj o swoje usta. Francuskie pocałunki najlepiej czują się na gładkich, zdrowych ustach. Zadbaj o swoje usta, pijąc wodę, aby zachować nawilżenie i używając pomadki, która sprawi, że skóra ust będzie świeża i zdrowa.

3. Nie spiesz się. Francuskie pocałunki to powolna zmysłowa czynność, podczas której nie należy się spieszyć. W trakcie całowania zwolnij i nie spiesz się.

4. Bawcie się razem. Jeśli traktujesz siebie zbyt poważnie, próbując całować się po francusku, możesz zacząć czuć się zestresowany, niespokojny lub niepewny. Zamiast tego zrelaksuj się i pamiętaj, że francuskie pocałunki to przyjemność i intymność – baw się dobrze ze swoim partnerem i bądź gotów się śmiać, jeśli coś nie wyjdzie.

Artykuły z kategorii: