Pomysł na kolację we dwoje – jak ją oczarować?

Zastanawiasz się jak wkupić się w łaski kobiety o której względy zabiegasz? Może chcesz zaskoczyć partnerkę z którą jesteś w stałym związku? Niezależnie od tego jaka jest Twoja sytuacja i jakim budżetem dysponujesz, w poniższym artykule dowiesz się praktycznych rad.

1. Stałe elementy udanego spotkania

Niezależnie od relacji jaka łączy Ciebie z wybraną kobietą, pamiętaj o poniższych podpunktach.

 • zadbaj o to, aby czuła się swobodnie w Twoim towarzystwie,
 • Nie bądź nachalny! To jedna z cech, która najbardziej odstrasza kobiety. Subtelny komplement jest potrzebny, ale pamiętaj żeby robić to z wyczuciem(szczególnie odnosi się to do pierwszych randek),
 • jeżeli chodzi o komplementy, najprawdopodobniej najbardziej zapunktujesz zwracając uwagę na szczegół, niedostrzegalny przy pierwszym spojrzeniu. Kobieta poczuje się wtedy doceniona i ważna dla Ciebie,
 • rzucaj żartami, poczucie humoru może rozładować napięcie i wprowadzić miłą atmosferę,
 • patrz w oczy, w ten sposób okazujesz szacunek rozmówcy (przeczytaj artykuł: O czym rozmawiać z dziewczyną – poradnik)
 • mały prezent w postaci ulubionego kwiata Twojej partnerki, bądź klasycznej róży wywoła uśmiech na twarzy lubej,
 • nie poruszaj kontrowersyjnych tematów takich jak polityka, szczególnie na pierwszych spotkaniach. Oczywiście wspólne poglądy są ważnym elementem związku, jednak lepiej nie omawiać ich na pierwszej randce, jeżeli jesteście małżeństwem nie poruszajcie tematów wywołujących negatywne  emocje,
 • Niezręczna cisza… jest prosty sposób na rozwiązanie tego problemu naucz się jednej błyskotliwej ciekawostki, może uratować Cię nie tylko podczas randek.

2. Randka z nowo poznaną kobietą.

  Więc wreszcie odważyłeś się zaprosić ją na oficjalną randkę? Świetnie, teraz pójdzie już z górki. Pozwól wybrać jej miejsce spotkania. Niekoniecznie musi być to restauracja. Ciekawym pomysłem może być wspólne udanie się do muzeum, kino bądź teatr. W zależności od wybranego miejsca zadbaj o odpowiedni strój. Bezpieczny klasyk to jeansy, koszula(gładka, ze wzorami) i eleganckie buty. Jeżeli idziecie na spacer do parku możesz również założyć koszulkę polo i obuwie sportowe. Najważniejsze jest to, aby ubrania były czyste i schludne. Zadbaj o dodatek w postaci zegarka i użyj ulubionych perfum. Wizualnie jesteś gotowy!

Kolejna sprawa, nie stresuj się. Jak mawiały nasze babcie „tego kwiatu jest pół światu”. Więc nawet jeśli randka okaże się kompletną porażką, nic się nie stało.Jeżeli pójdziesz z pozytywnym nastawieniem jest większa szansa że wszystko wyjdzie dobrze.

Przeczytaj:  Zachowanie żony po zdradzie - czerwone flagi dla mężczyzn

Podczas randki wykazuj się dobrymi manierami. Wystarczy elementarna wiedza aby zachwycić kobietę.

 • Przepuszczaj ją w drzwiach,
 • pomóż jej zdjąć płaszcz,
 • odsuwaj jej krzesło,
 • nie przeklinaj.

Stosując te cztery zasady, nikt nie będzie mógł zarzucić Ci braku manier.
Prowadząc konwersacje bądź uprzejmy i miły. Słuchaj o czym mówi i nawiązuj do tego zadając pytania np. odnośnie jej hobby czy pracy. Pod żadnym pozorem nie prowadź monologu nie dając jej dojść do słowa. Może to zmienić Waszą pierwszą randkę- w ostatnią. Nie bądź nachalny w kwestii płacenia rachunku za Was oboje. Jest to szarmancki, kulturalny oraz dżentelmeńsku gest, tylko w przypadku, kiedy towarzyszka spotkania przystanie na tę propozycję. Nie każda kobieta będzie czuła się dobrze z myślą, że płaci za nią prawie obcy mężczyzna. Cały czas miej na uwadze, że ona jest na tej randce w tym samym celu co Ty. Powodzenia!

3. Spotkanie z kobietą którą znamy.

Tutaj sprawa jest łatwiejsza, ponieważ odchodzi stres. Aby idealnie wybrać miejsce randki wystarczy zastosować prostą, ale sprawdzoną sztuczkę. Oznajmij swojej partnerce, że zabierasz ją na randkę. Zakomunikuj żeby spróbowała odgadnąć jakie miejsce wybrałeś. Pierwszy wybór , który padnie z jej ust jest tym właściwym. Oznacza, to bowiem że właśnie tego od Ciebie oczekiwała. Bukiet jej ulubionych kwiatów pokaże jak bardzo ważna, jest dla Ciebie skoro pamiętasz o takich szczegółach.
Jeżeli jest to kolacja która ma na celu upamiętnić ważną dla Was rocznicę zdecyduj się na miejsce bardziej wytworne. Lub wręcz przeciwnie, jeżeli znacie się od dawna wybierzcie się nad jezioro na które jeździliście w czasie studiów na biwaki i zróbcie sobie piknik. Kobiety pamiętają o takich szczegółach i są sentymentalne.
Pomyśl o miłym upominku z tej okazji np biżuterii, lub czymś od serca(może wiersz lub namalowany obraz?)
W zależności od miejsca, jakie wybierzecie ubierz się elegancko lub bardziej wygodnie.

Praw jej komplementy i słuchaj uważnie tego co mówi. Nie poruszajcie tematu codziennych problemów, tylko skupcie się na sobie.

Artykuły z kategorii: