Jeśli poszukujesz kamery IP, która pomoże zwiększyć bezpieczeństwo w twoim domu a jednocześnie będzie dostępna w bardzo przystępnej, atrakcyjnej cenie – Xiaomi Mi 360 2K jest urządzeniem, które z całą pewnością powinno cię zainteresować. Sprawdźmy więc czym charakteryzuje się ta kamera do monitoringu.

Najważniejsze cechy kamery Xiaomi Mi 360 2K

Nie od dziś wiadomo, że marka Xiaomi oferuje urządzenia, których cena jest bardzo przystępna zaś one same funkcjonalne i spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dotyczy to nie tylko telefonów, ale również kamer IP. W przypadku modelu Xiaomi Mi 360 2K, mamy do czynienia z niewielkim, białym urządzeniem, które może pracować obsługując zarówno standardowy, jak i odwrócony montaż. Najważniejszymi cechami tego urządzenia jest nowoczesny obiektyw 6P oraz wykorzystywanie światła podczerwonego o długości 940 nm.

Dzięki temu obraz z kamery jest wyraźny za dnia (również przy słabym oświetleniu) oraz w nocy. Kamera Xiaomi Mi 360 nagrywa obraz w jakości HD 2K, dzięki czemu jest on wyraźny i posiada wiele szczegółów. Kamera może nagrywać pod kątem 180 lub 360 stopni zaś użytkownik ma możliwość sterowania nią oraz przybliżania obrazu.

Przeczytaj:  Jak zrobić sushi w domu, przepis na udane gotowanie

Dane techniczne kamery Xiaomi Mi 360 2K

Przedstawmy nieco bardziej dokładnie dane techniczne kamery Xiaomi Mi 360 2K. Urządzenie to posiada 115 mm wysokości oraz 78 mm szerokości i grubości. W zestawie znajdziemy kamerę, kabel USB oraz uchwyt ścienny. Kamera pozwala na zapisywanie obrazu w formacie H.265, dzięki czemu zajmuje on mniej miejsca na dysku.

Obraz zapisywany może być na karcie SD o pojemności do 32 GB, przechowywany w pamięci masowej NAS lub też przesyłany do chmury, gdzie dostępny jest do 7 dni. Z kamerą Xiaomi Mi 360 2K możemy łączyć się za pomocą urządzeń mobilnych takich jak telefon komórkowy systemem Android 4.4 i wyższymi lub z systemem iOS, jak również wykorzystując smartwatch Xiaomi. Urządzenie wyposażone jest w detektor ruchu a dzięki wykorzystywaniu algorytmów skutecznie niweluje fałszywe alarmy.

Artykuły z kategorii: