Masz ochotę w pełni się zrelaksować i doświadczyć zupełnie nowych doznań podczas masażu? Odpowiedzią na Twoje potrzeby okażą się zabiegi SPA oferowane przez Hypnos Lounge SPA. To ekskluzywny salon masażu z Wrocławia, w którym masz możliwość dopasowania usług do swoich preferencji i oczekiwań, co zwiększy Twoją satysfakcję i korzyści z zabiegu.

Zabiegi w salonie Hypnos Lounge SPA

Masaż Nuru

To jedna z bardziej ekscytujących i intymnych form masażu, która wywodzi się z Japonii. W masażu Nuru wykorzystywany jest specjalny, śliski żel – kosmetyk nakłada się zarówno na ciało osoby masowanej, jak i na ciało masażysty lub masażystki. Warto wiedzieć, że podczas masażu obie osoby są nagie. Użycie żelu pozwala na bliski kontakt ciał i zapewnia niesamowite, sensualne doznania w trakcie masażu.

 

Masaż Hypnos

To autorski masaż salonu Hypnos Lounge SPA. Podczas zabiegu masażyści korzystają z podgrzanej oliwki i przy pomocy dłoni oraz przedramion wykonują najpierw relaksujący masaż całego ciała. Siła nacisku może zostać dopasowana do preferencji klienta. Następnie, po około 15 minutach, przeprowadzany jest masaż ciałem, co niezwykle relaksuje umysł oraz pobudza ciało do nowych doznań pełnych rozkoszy.

Masaż świecą

Masaż świecą to terapeutyczny zabieg z wykorzystaniem ciepłych, naturalnych olejków z aromatycznych świec masażowych. Ciepłe olejki nie tylko rozgrzewają ciało, ale uwalniają również kojące zapachy, co korzystnie wpływa na wszystkie zmysły. Olejek jest stopniowo aplikowany na skórę podczas masażu, kosmetyk nie powoduje oparzeń, a specjalne techniki masażu pomagają rozluźnić mięśnie oraz poprawić krążenie krwi i limfy w całym ciele. Aromaterapeutyczne właściwości świec dodatkowo sprzyjają głębokiemu odprężeniu i relaksacji umysłu.

Rytuał Hammam

Rytuał Hammam rozpoczyna się od pobytu w saunie w towarzystwie masażystki, w kolejnym etapie następuje oczyszczanie całego ciała naturalnym czarnym mydłem Savon Noir, które głęboko odżywia skórę oraz dodatkowo delikatnie złuszcza martwy naskórek. Nie jest to koniec przyjemnych doznań i relaksu – trzeci element rytuału Hammam to okład z wyjątkowej glinki Rhassoul, a zakończeniem zabiegu jest profesjonalny masaż z wykorzystaniem podgrzanych olejków lub żelu Nuru, w zależności od preferencji klienta.

Peeling całego ciała

Peeling ciała polecany jest przed przystąpieniem do masażu, wykonuje go masażystka bądź masażysta podczas wspólnej kąpieli pod prysznicem. Taka kolejność wykonania zabiegów zwiększy efektywność masażu, ponadto wygładzona skóra będzie łatwiej poddawać się ruchom dłoni masażystki. Peeling może zostać wykonany z użyciem kosmetyków dostosowanych do typu skóry klienta.

Przeczytaj:  Jak zadbać o skórę twarzy zimą? Wszystko co musicie wiedzieć o pielęgnacji

 

Wspólny prysznic z masażystką
Przed lub po każdym zabiegu możliwy jest wspólny prysznic z masażystką lub masażystą, co jest wliczone w cenę usługi. Wspólna kąpiel ułatwi osiągnięcie sensualnego stanu ciała i umysłu przed masażem, z kolei po wykonanym zabiegu pozwoli nieco ostudzić pobudzone i rozpalone zmysły.

Seans w saunie
Sesja w saunie w Hypnos Lounge Spa to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała. Sauna jest dostępna wyłącznie do indywidualnego użytku, by zapewnić klientom prywatność i komfort podczas całego seansu. Pobyt w saunie trwa około 15-20 minut w towarzystwie masażystki. Temperaturę panującą w saunie można dopasować do upodobań klienta i zmniejszyć z 90 do 75 stopni C. Z sauny można skorzystać dodatkowo do seansu masażu trwającego 90 minut lub dłużej.

Seans w jacuzzi

Zabieg odbywa się w prywatnym pokoju zabiegowym, gdzie przez 15-20 minut można korzystać z jacuzzi w towarzystwie masażystki. Jacuzzi wyposażone jest w 26 dysz, które zapewniają intensywny hydromasaż, co znakomicie relaksuje mięśnie oraz przynosi ulgę w przypadku bólu mięśni czy stawów. Z seansu w jacuzzi można skorzystać bezpłatnie przy wykupieniu dowolnego 90- lub 120-minutowego masażu.

Możliwości personalizacji zabiegów SPA

We wrocławskim salonie masażu Hypnos Lounge SPA masz możliwość dopasowania detali zabiegów do swoich upodobań i potrzeb organizmu. Możesz zdecydować o tym, która z osób zatrudnionych w SPA wykona dla Ciebie masaż. Standardowo podczas zabiegu masażystki pozostają nagie, ale – na Twoje życzenie – mogą mieć założoną bieliznę lub szpilki. Jeżeli odczuwasz silne napięcie mięśni lub stres, np. po trudnym okresie w pracy, możesz zdecydować się na kilka zabiegów jednocześnie. Klienci mają wyjątkową możliwość wspólnej kąpiel pod prysznicem z masażystką lub masażystą.

Podsumowanie

Personalizowane zabiegi oferowane przez Hypnos Lounge SPA pozwolą każdemu klientowi czerpać ogromną przyjemność i przeżyć niezapomniane doznania podczas wizyty w salonie. Każdy rodzaj masażu i zabiegu oferowanego w salonie SPA może zostać dostosowany do życzenia klienta. Możliwość wyboru masażystki, jej stylizacji oraz dostępne różnorodne techniki sensualnego masażu pozwalają na błogi relaks oraz pozytywnie wpływają na samopoczucie i zdrowie klienta.

Artykuł sponsorowany.

Artykuły z kategorii: