Domowe sposoby na zwiększenie ilość spermy u mężczyzn

Większość mężczyzn uważa, że byłoby im lepiej, gdyby mogli produkować i wytryskiwać więcej nasienia. Dlatego warto znać domowe sposoby jak zwiększyć ilość spermy. Panowie odczuwają ogromną przyjemność podczas wytrysku, a większa objętość płynu nasiennego może przedłużyć tę przyjemność, powodując silne orgazmy. Nic dziwnego, większość mężczyzn chciałaby zrobić wszystko, co mogłoby pomóc im naturalnie zwiększyć objętość nasienia.

Sposoby na zwiększenie liczby plemników:

Ilość nasienia zależy od diety i stylu życia. Oto kilka świetnych sposobów na zwiększenie produkcji nasienia u mężczyzn za pomocą tabletek witaminowych, produktów spożywczych, takich jak seler, specjalne ćwiczenia i zdrowe soki.

– Jedzenie produktów bogate w cynk

Tak się składa, że cynk jest najważniejszym minerałem, jeśli chodzi o produkcję nasienia w twoim ciele. Zdziwiłbyś się, wiedząc, że ponad dwie trzecie cynku w twoim ciele jest faktycznie obecne w twoim nasieniu i tracisz go za każdym razem, gdy wytryskujesz. To sprawia, że niezwykle ważne jest uzupełnianie go pokarmami bogatymi w ten minerał. Dodaj do swojej diety ostrygi, które są obficie bogate w ten minerał cynkowy. Oprócz tego musisz również uwzględnić w swojej diecie chudą wołowinę, jagnięcinę itp. Należy pamiętać, że organizm łatwiej przyjmuje cynk ze źródeł zwierzęcych niż roślinnych.

– Picie dużo wody

Odwodnienie prowadzi do małej objętości nasienia. Dlatego ważne jest, aby w ciągu dnia spożywać dużo wody i innych płynów. Ogólna zasada jest taka, że każdego dnia powinno się pić co najmniej 8-10 pełnych szklanek wody. Jeśli dużo się pocisz lub pracujesz na świeżym powietrzu, wyświadcz sobie przysługę pijąc jeszcze więcej. Unikaj alkoholu i innych napojów gazowanych, ponieważ mogą prowadzić do odwodnienia. Jednocześnie najlepiej też unikać kawy.

– Regularne chodzenie na siłownie

Brak ruchu nie jest dobry zarówno dla zdrowia ogólnego, jak i seksualnego. Zmniejszony przepływ krwi do jąder oznacza zmniejszoną podaż składników odżywczych, których potrzebują do wytworzenia zdrowej ilości nasienia i plemników. Ćwiczenia angażujące dolne partie ciała świetnie nadają się do zwiększenia przepływu krwi do jąder. Ta bogata w składniki odżywcze krew bardzo pomaga w zwiększeniu objętości nasienia. Przysiady i wykroki to jedne z najlepszych ćwiczeń angażujących dolne partie ciała. Wyciskanie nóg i uginanie nóg to tylko niektóre z innych takich ćwiczeń, które powinieneś uwzględnić w swoim treningu.

Przeczytaj:  Czym jest tarczyca i na czym polega choroba tarczycy?

– Jedzenie selera

Chociaż nie ma dowodów klinicznych na poparcie tego, większość mężczyzn uważa, że seler może faktycznie pomóc im zwiększyć objętość nasienia. Myślę, że nie ma nic złego w próbowaniu i odkrywaniu dla siebie.

– Przyjmowanie tabletek

Możesz również wypróbować naturalne tabletki na wzmocnienie nasienia. Takie tabletki to idealne połączenie egzotycznych ziół i innych składników odżywczych, które nie tylko zwiększają objętość nasienia, ale także zwiększają siłę wytrysku, dzięki czemu możesz cieszyć się mocnymi i intensywnymi orgazmami. Przede wszystkim takie tabletki są bezpieczne i pozbawione negatywnych skutków ubocznych.

Jaki jest cykl życiowy plemnika?

Po zakończeniu rozwoju plemniki pozostają w najądrza. Kiedy samiec wytryskuje, płyn z pęcherzyków nasiennych łączy się z plemnikiem, tworząc nasienie. Jeśli samiec nie wytryskuje spermy, organizm w końcu się rozpada i ponownie je wchłania. Plemniki mogą umrzeć w ciągu kilku minut poza ciałem mężczyzny. Jednak plemniki mogą żyć przez 3-5 dni w ciele kobiety, jeśli wytwarzają śluz szyjki macicy. Ten śluz pomaga pielęgnować i chronić plemniki oraz ułatwia dopływ plemników do komórki jajowej.

Jak poprawić zdrowie plemników?

Plemniki działają najlepiej w niskich temperaturach. Jądra pomagają utrzymać plemniki w chłodzie. Długotrwałe narażenie na ciepło — na przykład z wanny z hydromasażem, intensywnych ćwiczeń lub sprzętu w miejscu pracy — może uszkodzić plemniki. Mężczyźni chcący poprawić zdrowie plemników, powinni nosić luźną bieliznę. Wszystko, co wpływa na ogólny stan zdrowia, może również wpływać na produkcję plemników, ponieważ zdrowie plemników zależy od złożonej interakcji kilku hormonów i układów organizmu. Na przykład nadmierne picie, narkotyki i palenie mogą wpływać na płodność. Ćwiczenia mogą poprawić przepływ krwi i ogólny stan zdrowia, potencjalnie poprawiając jakość nasienia. Ważna jest również zdrowa, zbilansowana dieta.

Nie ma gwarantowanego rozwiązania na niedobór spermy, ale podane wskazówki dotyczące stylu życia mogą pomóc.

Artykuły z kategorii: